Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Локі (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Loki
Країна:
США
Режисер:
Майкл Волдрон
Тривалість:
1 серія: ~ 47 хв.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | HD Rezka Studio, Цікава Ідея
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Локі пощастило, коли в його руках знову опинився Тессеракт. Він зміг не тільки втекти з-під варти, але і зберегти собі життя. Однак зараз Бог брехні і облуди виявляється в новому ув'язненні: його контролює організація, що стежить за часом. Локі, активно викаристував Тессеракт, порушивши тимчасовий потік, що спричинив за собою серйозні зміни - тепер на нього покладається місія по виправленню допущених помилок. Він буде перебувати під контролем кураторів, щоб брехун і обманщик, який не раз підводив своїх родичів і партнерів, строго дотримувався завдання. Чи зможе Локі знайти лазівку, щоб втекти і знову знайти свободу? ©Kino4ua Локі (1, 2 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
Основний торрент
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?