Kino4ua.com
HD 720p
NC-17

Секс/Життя (1, 2 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Sex/Life
Країна:
США
Режисер:
Джессіка Боршицьки, Шірі Фолксон, Саміра Радсі, Патрісія Розема
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Netflix
Переклад:
Російською - Оригінал
Сучасні дорослі в юності могли бути не такими серйозними, якими є на даний момент. Головна героїня історії - мати двох дітей, яка живе в передмісті і здається зразковою жінкою, яка, здається, завжди такою і була. Однак все далеко не так просто. Головна героїня цієї історії в далекому минулому відривалася по повній. Вона збирається відправитися по алеї спогадів в ті часи, коли все було не так клопітно і складно. Жінка впевнена в тому, що зустріч з безтурботним минулим навіть в думках допоможе їй відволіктися від жахливого сьогодення, в якому їй доводиться робити те, про що вона не хотіла в ті часи. ©Kino4ua Секс/Життя (1, 2 сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?