Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Пармський монастир

Рік:
Ор. назва:
La Chartreuse de Parme
Країна:
Франція, Італія
Режисер:
Крістіан-Жак
Тривалість:
02:50:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Перший
Пармський монастир – екранізація відомого твору Стендаля. Події відбуваються в Італії на початку 19-го століття. В центрі сюжету маркіз Фабріцо дель Донго, який повертається додому у Парму. Герцогиня чекає його приїзду з нетерпінням, і причина у тому, що вона має до нього почуття, але не як до небожа, а як до гарного чоловіка. Та сам юнак не відповідає їй взаємністю, оскільки приваблюють його інші жінки. Він дуже легковажний и нерозбірливий у зв’язках, і одного разу це призводить до справжньої трагедії. Герой здійснює злочин, а потім потрапляє у в’язницю, яка знаходиться у фортеці. Але й там він знаходить дівчину. Познайомившись з донькою коменданта, Фабріціо закохується у неї. Коли дівчина дізнається, що його мають стратити, вона починає шукати способи організувати герою втечу. Тільки не знає красуня, що він не бажає жити на волі, якщо поруч не буде її… ©Kino4ua Пармський монастир 1947 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?