Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Родом з Абіса (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Made in Abyss
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Коджіма Масаюкі
Тривалість:
1 серія: 23:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUa+AniTube, Двоголосий закадровий | Togarashi
Абіс, це величезний лабіринт з печер, який є єдиним місцем на землі невивченим людством. Багато вчених і дослідників намагалися дізнатися таємницю цих печер, але все марно. Досі залишається загадкою те, наскільки глибокі ці печери, як вони влаштовані зсередини і якими сутностями населені. Практично кожен п'ятий житель містечка Осу, що знаходиться на околиці Абісу, бажає стати дослідником і пізнати всі таємниці цього загадкового місця. Дівчинка на ім'я Ріко так само бажає стати великим дослідником цих місць. А одного разу прогулюючись поблизу печер, Ріко знайомиться з хлопчиком, тільки він не зовсім людина … ©Kino4ua Родом з Абіса (1, 2 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.4
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?