Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Лобстер

Рік:
Ор. назва:
The Lobster
Країна:
Ірландія, Велика Британія, Греція, Франція, Нідерланди, США
Режисер:
Йорґос Лантімос
Тривалість:
01:59:48
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Так Треба Продакшн
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Лобстер – мелодраматичний трилер, у центрі сюжету якого знаходиться самотній архітектор. Головний герой почувається настільки погано, що готовий шукати пару у дуже дивному місці. Так він потрапляє у великий будинок, розташований у лісі, де зібралось ще кілька десятків чоловіків і жінок. Усі вони шукають собі ідеальну пару, і тут є можливість її зустріти. Так кажуть. За декілька тижнів, якщо присутні будуть відкритими один до одного і щирими, вони зустрінуть того, кого шукають. І це дасть можливість лишитись живим, а якщо пара так і не знайдеться, то вони просто перетворяться на…тварин, які потім житимуть у лісі. А центральний персонаж готовий хоч зараз стати, наприклад, лобстером, щоб більше не знати тих проблем, які йому надокучають. Він йде у саму гущавину, де зустрічає місцевих жителів. Та чоловік і не здогадується, що там його може чекати любов… ©Kino4ua Лобстер 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?