Kino4ua.com
R

Викуп

Рік:
Ор. назва:
Take Down
Країна:
Великобританія
Режисер:
Джим Гіллеспі
Тривалість:
01:47:21
Переклад:
Українська мова AMC | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Дубльований
Викуп за життя дітей багатіїв будуть вимагати злочинці, які хочуть поживитись чужими грошенятами. На території острова, який загубився десь посеред хвиль, знаходиться спеціальний табір, у якому вчать виживати у диких умовах. Своїх нащадків батьки сюди відправити, щоб ті нарешті стали серйознішими людьми і навчились нести відповідальність за власні вчинки і взагалі життя. Та хто ж міг передбачити, що сюди прибуде група озброєних людей, які захочуть молодь взяти у заручники?! Звісно, злочинці будуть вимагати великий викуп, бо знають, що у батьків їх полонених гроші водяться. Та вони просто не знають, що не на тих натрапили. Молоді люди, хоч і звикли, що всі проблеми вирішують за них інші, здаватись не збираються. Вони будуть використовувати усі свої нові знання, щоб протистояти бандитам і виживати у таких незвичних умовах… ©Kino4ua Викуп 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?