Kino4ua.com
480p
PG

Кордони світу діґімонів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Digimon Frontier
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кайдзава Юкіо
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
П'ять дітей отримують дивне SMS, яке приводить їх до поїзда в Цифровий світ. Вони покликані, щоб зупинити зло і врятувати цифровий світ. Але щоб це зробити, їм треба буде знайти цифрових духів, які допоможуть їм перетворитися в Легендарних воїнів дігімонів.

Навколишнє середовище знаходиться в недалекому майбутньому. Люди вже розвинули інформаційні технології, і Всесвітня павутина значно просунулася вперед. Інтернет тепер використовується для контролю багатьох аспектів людського життя. Такуя - старшокласник, який живе з матір'ю та сестрою.
Все почалося, коли він отримав дивне повідомлення: "Якщо хочеш врятувати жінку, яку кохаєш, приїжджай на станцію і сідай на вказаний транспорт". Не вагаючись, він вирушив на допомогу, але саме перед цим стався катастрофічний збій в мережі, який зупинив багато операцій. Виявилося, що він також отримав дивне повідомлення. Хлопчик швидко подружився з іншими молодими людьми, і як тільки він потрапив у цифровий світ, почалися пригоди. ©Kino4ua Кордони світу діґімонів (1 Сезон) 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?