Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Lego Ніндзяго Фільм

Рік:
Ор. назва:
The Lego Ninjago Movie
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Чарлі Бін, Paul Fisher, Боб Логан
Тривалість:
01:41:33
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Postmodern
Переклад:
Російською - Оригінал
У всесвіті Лего великі проблеми. Місто Ніндзяго у великій небезпеці, а все через те, що до влади прийшов страшний тиран Гармадон. Він узурпував владу, і тепер плете свою павутину брудних справ, які не значать нічого хорошого для мегаполісу і всіх його жителів. Щоб позбавиться від настирливого узурпатора, місцева громадськість закликає на допомогу Ллойда. Він відомий усім, як зелений ніндзя. Він і його друзі - майстри лего, повинні встати на сторону добра, і вигнати Гармадона з Ніндзяго. За допомогою мудрого і всезнаючого наставника Ву, молоді люди повинні здолати злочинця. Але злодій не такий простий, і звичайно ж у нього є хитромудрий план. Його вже вважають самим злим антагоністом всіх часів, але є один факт, який може збити з пантелику будь-кого. Диктатор є рідним батьком головного героя. Але Зелений ніндзя не збирається вибирати сторону зла, адже він знає навіщо його покликали в мегаполіс. Гряде епічний бій, який обіцяє запам'ятатися кожному. Ось тільки армії зелених ніндзя варто трошки повчиться дисципліни і порядку. Тільки в цьому випадку команда зможе перемогти сили зла. У зворотному випадку, якщо хлопці не зберуться, то це загрожує великими неприємностями. ©Kino4ua Lego Ніндзяго Фільм 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?