Kino4ua.com

Джеймс Ганн спростував чутки про "Загін самогубців 2" - біографія, особисте життя, фільмографія.

Режисер другого фантастичного фільму з серії "Загін самогубців" Джеймс Ганн рішуче спростував всі чутки про його проект, в тому числі і що стосуються його назви і кастингу. Заява постановника опубліковано на його офіційному каналі в Twitter.

"Запевняю вас, що не тільки назва" Загін самогубців 2 "не має ніякого відношення до нашого фільму, але і всі повідомлення про підбір статистів для будь-якої з картин, з якими мене асоціюють. Всі ці назви, списки акторів є фейк, змовою з метою витрусити з вас побільше грошей. Будьте пильні ", - написав він.

Відзначимо, що в квітні 2019 року продюсер проекту Пітер Сафран стверджував, що другий фільм не стане прямим продовженням першого. Він називається "Загін самогубців". Не "Загін самогубців 2". Це не сіквел. Сказати більше я поки не можу", - стверджував він.

Найімовірніше, глядачам будуть представлені нові персонажі з коміксів DC і нові сюжетні лінії. Реліз екранізації запланований на серпень 2021 року. Повний акторський склад на момент публікації даної замітки ще не був оприлюднений. Також не було відомо, чи пов'язаний фільм Ганна з існуючої кіновсесвіту за мотивами коміксів DC.Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?