Kino4ua.com

Він Дізель натякнув на повернення Пола Уокера в "Форсажі 9" - біографія, особисте життя, фільмографія.


Цікаву заяву зробив продюсер і виконавець головної ролі у фільмі "Форсаж 9" Він Дізель. На своїй офіційній сторінці в Instagram він опублікував фотографію, на якій він зображений з людиною, схожою на його загиблого друга Пола Уокера.

Однак, в коментарі Дизель уточнив, що це брат Уокера Коді. "Коли Коді з'являється на знімальному майданчику, відбувається щось незвичайне. Пабло завжди може пишатися ним. Це справжній прояв любові. Завжди", - написав Дизель, супроводивши свій коментар хештегом # Fast92020 #FastFamily.

Нагадаємо. що після загибелі Пола Уокера, який не встиг знятися у всіх сценах сьомої серії "Форсажу", Коді Уокер через очевидної схожості був запрошений в якості "дублера" брата. На загальних планах він грав без спеціального гриму, а великі плани створювалися з використанням комп'ютерної графіки. "Форсаж 7"

заробив в світовому прокаті понад півтора мільярда доларів.

"Форсаж 9" планується представити глядачам в квітні 2020 року. Зміст картини поки не уточнювався, відомо лише, що вона продовжить сюжетну лінію, запропоновану в восьмий частини.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?