Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Прибиральниця (1 сезон)

Рік:
Ор. назва:
La Muchacha Que Limpia
Країна:
Мексика
Категорія:
Режисер:
Морафлорес Бренда, Феліпе Мартінес, Альберт Урия
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова HDrezka Studio | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - HDrezka Studio
Головна героїня серіалу – дівчина на ім'я Роза. Вона, на перший погляд, проста прибиральниця, яка вже тривалий час працює в боксерському залі, намагаючись заробити грошей на допомогу своїй дитині. Її життя круто змінюється, коли головна героїня стикається з неймовірними подіями – вбивство на робочому місці. Нещасній належить провести прибирання за наказом, але говорити про те, що вона стерла кров у роздягальні, не можна нікому. Дівчина показує себе з кращого боку, не залишаючи жодних слідів після того, що сталося. Її неймовірні навички привернуть увагу злочинців, які зрозуміють, що жінку можна використовувати як людину, яка здатна замітати сліди та прибирати докази після злочинів до приїзду лягавих. Це допоможе Розі заробити великі суми для своєї сім'ї, проте приверне увагу з боку детективів, які почнуть серйозно займатися пошуками доказів, які вона знищила. Сандро та Гутьєрез - місцеві копи, які впевнені, що Роза замішана в усьому, тому, починають копати ще більш старанно, щоб вивести героїню на чисту воду. ©Kino4ua Прибиральниця (1 сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.5
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?