Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Корпорація змов (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Inside Job
Країна:
США
Режисер:
Піт Мішелс, Віталій Строкоус, Майк Холлінгсворт
Тривалість:
00:30:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm, ChasUA
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
"Корпорація змов" - це анімаційна сатира для дорослих, заснована на відомій "теорії змови", яка набула популярності у 21 столітті. У центрі сюжету - Рейган Рідлі, молода жінка, яка влаштовується на роботу в гігантську корпорацію. Вона боязка, наївна, сором'язлива і вірить, що всі люди рівні. Однак вона вважає, що люди, з якими їй доводиться працювати, не є такими. Важливо, хто скільки заробляє, яку посаду займає і який статус має. Проте є й люди зі схожим світоглядом, як у Рейгана. Саме з ними Героїня найчастіше спілкується. Звісно, разом з товаришами вона також працює над розкриттям змов великих корпорацій. Але з огляду на те, що напарники Рідлі - справжнісінькі рептилоїди, важко сказати, що з цього вийде. У будь-якому випадку, наслідки дій героя незабаром стануть зрозумілими.
Для працівників «Глибинної держави» теорії змови не дурниці, а реальні факти. І їх робота — тримати це в таємниці. ©Kino4ua Корпорація змов (1, 2 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?