Kino4ua.com
480p
R

Комісар Річчарді (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Il Commissario Ricciardi
Країна:
Італія
Категорія:
Режисер:
Алессандро Д'алатрі
Тривалість:
01:40:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BaibaKoTV
Переклад:
Російською - Оригінал
Талановитий хлопець Мауріціо де Джованні прославився своїм геніальним даром у світі літератури. Письменник подарував багатомільйонній армії шанувальників та фанатів мистецтва кілька романів, у яких мова заходила про карколомну долю геніального комісара Річчарді. Колись давно автор вже випускав такі детективні книги, в яких розповідав читачам про життя іншого співробітника правоохоронних органів – інспектора Паццофальконе.

Журналісти та репортери досі не дійшли спільної думки, оскільки ніхто не міг вирішити, який твір набув більшої популярності серед населення. Нова історія розгорталася у далекі 30-ті роки минулого століття. Джованні з головою поринув у вигадану атмосферу, і повністю забув про реальне життя. Бідолаха думав, що безстрашний детектив мав виділитися містичними здібностями. Тому на обрії з'явилися могутні привиди, яких бачив лише Річчарді. Однак детектив з'ясував, що може застосовувати свій отриманий дар лише стосовно людей, які загинули насильницькою смертю. Останнє розслідування виводить слідчого на небезпечного гідного злочинця, який має високий інтелект. ©Kino4ua Комісар Річчарді (1, 2 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?