Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ритміка (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Physical
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Стефані Лейн, Ліза Джонсон, Крейг Гіллеспі
Тривалість:
00:35:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет переносить глядачів у минуле. На дворі вісімдесяті роки ХХ століття. Ми виявляємо себе в Сан-Дієго, де стикаємося із Шейлою Рубін. Головна героїня – типова домогосподарка, яка у всьому намагається підтримувати свого чоловіка. У жінки є свої погляди на життя, яке вона не тримає при собі, а намагається якнайактивніше поширювати їх. Навколишні часом дивуються від надмірної активності головної героїні. Жінка не може знайти своє застосування в житті, через що постійно кидається у різні крайнощі. Ця шалена гонка із самою собою закінчується, коли Шейла несподівано для себе відкриває світ аеробіки. Фізична культура перетворює її повсякденність на по-справжньому яскраву і захоплюючу історію, повну дивовижних подій. ©Kino4ua Ритміка (1 - 3 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?