Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCNC-17

Тінь та Кістка (1 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shadow and Bone
Країна:
США
Режисер:
Майрзи Алмас, Ли Толанд Кригер, Дэн Лью
Тривалість:
00:52:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий, Так Треба Продакшн | Професійний дубльований / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Події серіалу «Тінь і кістка» розгортається у загадковому похмурому світі, де невідома сила утримує містичний бар'єр вічної темряви. Це поділяє цілу планету на частини, не даючи її мешканцям возз'єднатися. Перешкода не може бути подолана навіть за допомогою надприродних сил. У цьому світі живуть дивні, але дуже агресивні істоти, що вбивають все живе. Вони вистежують людей, що залишилися на самоті, щоб забирати в них тіло. І так триває з віку до століття. У центрі історії серіалу «Тінь і кістка» виявляється дівчина, яка твердо вирішила стати солдатом. Пройшовши навчання і навчившись давати відсіч надприродним силам, вона стає захисницею слабких та знедолених. А незабаром серія випадкових подій призводить її до набуття неймовірних здібностей. Вивчивши свою нову силу, героїня розуміє, що тепер вона обрана. Самою долею їй призначено об'єднати мешканців цілої країни. Але багато хто не хоче змін. Злодії, вбивці та інші злочинці перебувають у стані постійної війни і не бажають бачити її своїм ватажком. Вони готові піти на багато чого, щоб не дати їй досягти своєї мети. ©Kino4ua Тінь та Кістка (1 сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.5
Основний торрент
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?