Kino4ua.com
CCPG-13

Моя академія героїв: Сходження героїв

Рік:
Ор. назва:
Boku no Hero Academia: Heroes rising
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Наґасакі Кенджі
Тривалість:
01:35:52
Переклад:
Українська мова FanVoxUA | Багатоголосий закадровий / CC
Переклад:
Російською - Любительський, багатоголосий
Картина розповідає про продовження пригод улюблених героїв - учнів знаменитої академії Юей. Деякі з них примудрилися влаштуватися на стажування, і там їм довелося стати свідками зовсім дивовижних подій та взяти участь у справжніх битвах із дуже небезпечними суперниками.

Щодня їм доводиться здійснювати купу подвигів, а також патрулювати територію. Один із героїв Ізука Мідорія під час такого патрулювання стикається з якимось Кай Чісакі, який задумує щось недобре по відношенню до маленької дівчинки на ім'я Ера. Ізука відразу вирішує захистити дитину від зловмисника, проте виявилося, що це її рідна дочка.

Тим часом серед недобрих персонажів поширилися чутки про те, що існує якийсь наркотичний засіб, здатний в одних силу забирати, а іншим надавати, тільки потрібно вміти ним користуватися. Засіб користується неймовірною популярністю та торгівля йде на ура. І що чекає на людство, якщо наркотик захопить уми всіх людей, можна тільки здогадуватися.

І вся надія тільки на героїчних друзів, які мають розкрити таємницю походження здібностей.

Про героїв:

Ідзуку Мідорія – молода людина, яка входить у двадцятивідсоткову частку людей, які не отримали при народженні здібностей. З цієї причини з нього постійно знущалися, що призвело до того, що він став дуже невпевненим у собі і боягузливим. Але подолав у собі ці якості, і став відважним, готовим у будь-який момент прийти на допомогу будь-кому, навіть якщо небезпечно для його власного життя. Це сталося тому, що Герой номер 1 передав йому примху «Один за всіх».

Кацукі Бакуго - має моторошну здібність, оскільки склад його поту ідентичний нітрогліцерину, і якщо його трохи розсердити, то це призводить до потужного вибуху. Збирає піт у спеціальні кишені на рукавах. За характером такий вибуховий, як і його здатність. Мріє про те, щоб стати найкрутішим героєм, і готовий заради цього демонструвати просту та грубу силу. Любить познущатися з Ідзуки і навіть придумав йому образливу кличку «Деку».

Сето Тодорокі – здібність у нього сильна. Він керує льодом та вогнем, але сам до них не є невразливим, що вимагає від нього обережності та чергування використання стихій. Син Героя Номер 2, але з татом у нього складні стосунки. Має дивну зачіску. Одна половина волосся у нього біла, а друга червона і розчісує він їх на прямий проділ рівно посередині. ©Kino4ua Моя академія героїв: Сходження героїв 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?