Kino4ua.com

Кунг-фу Панда 2

Рік:
Ор. назва:
Kung Fu Panda 2
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Дженніфер Юх Нельсон
Тривалість:
91
Переклад:
Українська мова Postmodern | Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Украинский
Мрія панди По нарешті збулася: тепер він став не просто продавцем локшини, а справжнісіньким Воїном Дракона, який майстерно володіє бойовим мистецтвом кунг-фу. Разом зі своїми друзями Несамовитою п'ятіркою воїнів кунг-фу Тигрицею, Богомолом, Журавлем, Змією і Мавпою вони захищають Велику Долину від набігів ворогів, а у вільний від тренувань і боїв час медитують під керівництвом свого вчителя майстра Шифу. Але одного разу тихому і розміреному житті По і його друзів настав кінець. У Китаї з'явився злий, хитрий і жахливий Павич Лорд Шень, колись вигнаний з країни власним батьком. Лорд Шень має небезпечну зброю, проти якого безсила будь- яке бойове мистецтво. Запеклий за тридцять років вигнання Павич хоче за допомогою страшної зброї, яка називається порох, захопити всю владу і поневолити весь мирний народ країни. Панда По і Шалена п'ятірка відправляються в небезпечну подорож через весь Китай, щоб протистояти Лорду Шеню, зупинити його злодіяння і знищити його небезпечну зброю. А щоб повернути мир і спокій жителям своєї країни відважний Панда повинен звернутися до таємниць свого народження і дитинства. Саме там він зможе почерпнути сили і знання, які допоможуть перемогти в небезпечній битві. ©Kino4ua Кунг-фу Панда 2 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.2
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?