Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Дракони: Дев'ять світів (1 - 6 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dragons: The Nine Realms
Країна:
США
Режисер:
Менді Клотуорті, Ендрю Коллінз, Роберт Бріггс
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Події мультсеріалу переносять глядачів у далеке майбутнє після подій оригіналу. Пройде близько тисячі трьохсот років, як завершився сюжет "Як приборкати дракона". Тепер ніхто не вірить у існування стародавніх монстрів, що літають. Сучасний світ живе за іншими правилами. Проте геологічна аномалія, що несподівано утворилася, відкриває перед людством реальність існування дивовижних істот. На Землі з'являється дракон, який вибрався із цієї тріщини. Це здається неймовірним явищем, адже тепер людям належить з'ясувати природу його походження та вивчити саму аномалію! ©Kino4ua Дракони: Дев'ять світів (1 - 6 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?