Kino4ua.com
480p
PG-13

Пропала грамота / Загублена грамота

Рік:
Ор. назва:
Propala hramota
Країна:
Україна, УРСР
Режисер:
Борис Івченко
Тривалість:
01:14:11
Переклад:
Українська мова Оригінал
Комедійний художній фільм «Пропала грамота», знятий в 1972 році радянським режисером Борисом Івченком на кіностудії імені Довженка за мотивами однойменної повісті Миколи Васильовича Гоголя, яка увійшла в цикл «Вечори на хуторі біля Диканьки». У фільмі яскраво показана українська культура, національні традиції, супроводжувані душевними піснями, а також просте сільське козаче життя. 

Молодий і здоровий козак Василь (Іван Миколайчук) разом зі своїм другом козаком Іваном (Анатолій Барчук) направляються з гетьманською грамотою в Петербург. Їм доручено доставити цю грамоту цариці. На своєму довгому шляху вони стикаються з цікавими пригодами, роблять героїчні вчинки. Їхній шлях сповнений містики і загадок. Щаслива історія їхньої подорожі закінчується благополучним поверненням героїв в свій рідний хутір Диканьку. ©Kino4ua Пропала грамота / Загублена грамота 1972 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?