Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Брама воїнів

Рік:
Ор. назва:
The Warriors Gate
Країна:
Франція, Канада, Китай, Камбоджа
Режисер:
Матіас Хене
Тривалість:
01:47:09
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
З'явившись одного разу, відеоігри стали не тільки одним з найпопулярніших культурних феноменів, але й явищем, яке викликає різні емоції. Якщо одні запевняють, що вони приносять виняткову користь, то інші геть-чисто відкидають будь-які позитивні наслідки у людини, яка ними захоплена.

У центрі сюжету фільму «Брама воїнів» виявляється підліток, захоплений сучасними відеоіграми. Йому так подобається процес і ті відчуття, які йому дарує занурення у віртуальний простір, що він забуває про реальне життя. Однак це його не лякає, адже він упевнений, що колись зможе застосувати свої навички, здобуті під час ігрового процесу. ©Kino4ua Брама воїнів 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?