Kino4ua.com
DVDRip
PG

Хвилина Нью-Йорка

Рік:
Ор. назва:
New York Minute
Країна:
США
Режисер:
Денні Гордон
Тривалість:
01:27:19
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Російською - Оригінал
Це цікава, інтересна і дуже різнобарвна історія. Розказується день з життя двох сестер-близнючок. Джейн і Роксі по сімнадцять років. Вони разом відправляються в подорожі з Лонг-Айленда до самого великого та живого міста США - Нью-Йорка. Ця поїздка повна багатьох різних пригод, ситуацій і не очікувань. Що ж станеться із сестрами? І як все-таки вони доберуться до кінцевого пункту призначення? Все це Ви дізнаєтеся при перегляді фільму. Фільм повний смішних моментів і сцен, які викличуть посмішку навіть у самого похмурого глядача. Фільм для тех, хто хоче на час забути про свої обиденні справи та вічну суїту, погрузившись у світ, яким вдалося побудувати Денні Гордону (режиссер картини). Кінець картини як і в будь-якій комедії веселий і світлий. ©Kino4ua Хвилина Нью-Йорка 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?