Kino4ua.com
480p
G

Чудеса на віражах

Рік:
Ор. назва:
Tale Spin
Країна:
США
Режисер:
Роберт Тейлор
Тривалість:
00:22:52
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | UFDUB
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події мультсеріалу переносять нас у першу половину ХХ століття. В цей час у моду входили реактивні двигуни. Багато нових розробок і здобутків вважалися експериментальними. У місті Кейп - Сюзет, який оточений величезними скелями з усіх боків, нововведення припадають дуже до речі. Зі зовнішнім світом місто пов'язує лише вузький прохід між скелями, який охороняють протиповітряні артилеристи від нападу повітряних піратів.
Робота Балу та ведмежа Кита дуже важка і небезпечна. Вони здійснюють повітряні перевезення на важкодоступні острови і землі материка. Неодноразово на них нападають пірати, але на щастя для героїв численні погоні закінчуються на їхню користь. У самій компанії «Заплати і лети» теж не все гаразд, її керівник Ребекка Каннінгем хоч і є уславленим директором, проте труднощі, які останнім часом забирають компанію на дно. ©Kino4ua Чудеса на віражах 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?