Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Шпигун

Рік:
Ор. назва:
The Spy
Країна:
Франція
Категорія:
Режисер:
Гідеон Рафф
Тривалість:
00:53:04
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - LostFilm, TVShows, Дубляж
«Шпигун» - багатосерійний проект, події якого були засновані на реальних діях. Серіал з'явився на екранах в 2019 році і моментально привернув увагу численних телеглядачів. У центрі уваги знаходиться чоловік на ім'я Ілай Коег. Головний герой з дитинства любив стежити за всіма і добувати цікаву інформацію. Коли хлопець виріс, він став професійним шпигуном, який зміг роздобути багато потрібної інформації для своєї країни і полегшити життя мирного народу.

У Ілая було багато талантів, але найбільший талант хлопця полягав в неймовірному умінні перевтілюватися в будь-яку людину і впроваджуватися в різні структури і угруповання. Одного разу Ілай вирішує потрапити в урядові структури Сирії. Це йому не склало труднощів зробити, проте рано чи пізно все таємне стає явним і про справжні наміри чоловіка дізнається уряд. Після цього Ілая засуджують до смертної кари. Про те, що трапилося дізналися жителі Сирії. для яких кару їх народного улюбленця стала трагедією. Ілай увійшов в історію Сирії як справжній герой, який зробив багато для своєї країни і народу. ©Kino4ua Шпигун 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.9
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?