Kino4ua.com
480p
PG

Тисяча днів королеви Анни / Анна на тисячу днів

Рік:
Ор. назва:
Anne of the Thousand Days
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Чарльз Джерротт
Тривалість:
02:25:11
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Англія, перша половина шістнадцятого сторіччя. Костюмована історична драма «Тисяча днів Анни» розповідає історію кохання та зради Генріха Восьмого та Анни Болейн. Король Генріх VIII та його дружина Катерина Арагонська одружені вже багато років. Всі ці роки Генріх мріє про спадкоємця престолу, якому він, один з наймогутніших государів Європи, міг би передати свою корону. Ось тільки Катерина не може подарувати чоловікові сина, і результатом їхнього спільного життя стає дочка Марія. Остаточно охолонувши до дружини, король втішається в обіймах незліченних переможців, але ці зв'язки не дають йому спокою. У 1527 році до Англії повертається Анна Болейн – молодша сестра Мері, вагітної коханки імператора. Зустрівши юну дівчину, якій ледве виповнилося вісімнадцять, король відразу потрапляє під її чарівність. Закоханий, він вимагає розірвати їх заручини з нортумберлендським герцогом Генрі Персі, після чого намагається домогтися прихильності дівчини. Ось тільки сестра Мері виявилася сміливою і досить зухвалою, щоб відповісти Генріху категоричною відмовою. Але государ не залишав спроб, обдаровуючи сім'ю своєю коханою подарунками та обсипаючи почестями. Коли Генріх пропонує Ганні подарувати йому сина, та відмовляє, заявивши, що народить спадкоємця лише законному чоловікові. Король просить у Папи Римського дозвіл на розірвання шлюбу з Катериною, а отримавши відмову, йде на крайні заходи – розриває всілякі стосунки з католицькою церквою, ставши засновником англіканської церкви. Тепер закохані можуть бути разом. Однак шлюб їх не триватиме довго – лише три роки, і багато в чому причиною цього стане народження дочки Єлизавети. Після того, як король зрозумів, що Ганна також не здатна народити хлопчика, він втратив до неї всякий інтерес і звинуватив дружину в чаклунстві, інцесті та численних зрадах. Але навіть ув'язнення в Тауері не зламають цю сильну жінку, яка мріє про те, що одного разу її дочка стане великою королевою Англії. ©Kino4ua Тисяча днів королеви Анни / Анна на тисячу днів 1969 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?