Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кохання як бестселер

Рік:
Ор. назва:
Book of Love
Країна:
Великобританія, Мексика
Режисер:
Анналін Каль-і-Майор
Тривалість:
01:46:00
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Дубльований
Зовсім недавно Генрі випустив у світ свій роман, але на превеликий жаль літератора, його праця не набула популярності серед читачів. Проте з часом після того, як до перекладу книги приклала руку підприємлива перекладачка Марія, роман буквально був зметений з полиць Мексики. Ця обставина змушує головних героїв комедійної картини «Кохання як бестселер» вирушити з дощової Англії до сонячної Мексики. Після прибуття Генрі зустрічається з безліччю фанаток його творчості, незліченні автограф-сесії і закохані погляди дівчат, які ознайомилися з роботою письменника, призводять до того, що Генрі починає інакше дивитися на Марію, яка внесла значний внесок в успіх його книги, що перетворилася із занудної філософії на еротичну історію. Як пройде літературний тур героїв у Мексиці? ©Kino4ua Кохання як бестселер 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?