Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Постукай в мої двері (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Sen Çal Kapimi
Країна:
Туреччина
Режисер:
Ендер Міхлар
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Російською - Оригінал
Еда Йилдиз завжди мріяла про навчання за кордоном. Головна героїня вірила в те, що зможе впоратися із труднощами свого становища і після здобуття освіти допоможе сім'ї поборотися за найкраще майбутнє. Усі її надії були покладені на те, що після проходження навчання дівчина отримає гідну роботу та допоможе вибратися з бідності своїм близьким. Щоправда, доля втручається у її хитромудрі плани. Труднощі трапляються у Еди, коли з її вини бізнесмен Серкан Болат потрапив у сумну ситуацію. Тепер Еда має виправити все, що наробила, щоб повернутися до попереднього нормального становища. Серкан бачить вирішення проблеми в особливій послузі, яку головна героїня має забезпечити. Дівчині необхідно близько двох місяців прикидатися його нареченою. Саме так героїня отримає грант на навчання, про який так давно мріяла. Еда спочатку вирішує відхилити пропозицію чоловіка, але розуміє, що обставини тиснуть із незмірною силою, через що довелося погодитися на ненависну роль. Хто б міг подумати, що вдавання несподівано переросте у велике кохання, яке стане основним у житті кожного з головних персонажів. Але ці почуття, як і багато інших, дуже заплутані та складні. Що ж буде далі? ©Kino4ua Постукай в мої двері (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?