Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Життя після життя (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Life After Life
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Джон Кроулі
Тривалість:
00:52:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ
Урсула Тодд живе дивним життям. Вона вмирає і знову народжується, зберігаючи у себе пам'ять прожитих днів. Головна героїня оповіді – жінка непроста. Вона зуміла зрозуміти, що з нею відбувається щось незрозуміле. Це стає мотивом для її нових ідей, поглядів та прагнень. Історія бере свій початок із тисяча дев'ятсот десятого року. Урсула буде змушена пережити кілька великомасштабних війн, поринути з головою в нову епоху світу і пізнати всі тонкощі та особливості нескінченного життя. Можливо, її впливу буде достатньо, щоб якось змінити перебіг історії. ©Kino4ua Життя після життя (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?