Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Мала барабанщиця

Рік:
Ор. назва:
The Little Drummer Girl
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Пак Чхан-ук
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова DniproFilm | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - LostFilm
Головна героїня серіалу відпочивала в Греції. Тут юна актриса Чарлі зустрілася з загадковим чоловіком Беккером. Спочатку дівчина вважала, що молода людина виявляє до неї інтерес, проте незабаром виявилося, що Беккер веде подвійну гру. Він працює на ізраїльську армію і проводить розвідку. У його операцію поступово втягується і Чарлі. Дівчина потрапляє в небезпечну ситуацію, опинившись десь між представниками західних і близькосхідних розвідувальних служб, що займаються боротьбою з небезпечними терористами. Головна героїня змушена самостійно розбиратися з тим, що звалилося на її тендітні плечі. ©Kino4ua Мала барабанщиця 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.4
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?