Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Людина нізвідки

Рік:
Ор. назва:
Ajeossi / The Man from Nowhere
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Лі Чон-бом
Актори:
Тривалість:
01:59:19
Переклад:
Українська мова Аматорське багатоголосе закадрове
Переклад:
Original English Оригінал Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой гостросюжетного бойовика Людина з нізвідки — молодий хлопець та власник ломбарду Чха Тхе Сік веде практично затворницький спосіб життя. Він не будує планів на майбутнє, а живе сьогоденням. У нього немає ні друзів, ні дівчини, він ні з ким не спілкується, лише з маленькою сусідською дівчинкою Со Мі, яка більшу частину часу надана сама собі через те, що мати працює танцівницею в місцевому клубі, що належить бандитському угрупованню. Чха Тхе Сік так би і продовжував жити спокійним, звичним життям, поки в неї не увірвалася мати дівчинки Хе Джон, яка вплуталася у великі неприємності. Вкравши наркотики у кур'єра, Хе Джон ховає сумку з товаром у ломбарді, що робить Чха Тхе Сіка злочинцем і накликає лихо, адже мафія не зупиниться доки не знайде свого дорогого товару. Але коли гангстери беруть у заручники Со Мі та її недолугу матір, Чха Тхе Сік змушений діяти. ©Kino4ua Людина нізвідки 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?