Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Обігнати час

Рік:
Ор. назва:
The Desperate Hour
Країна:
США
Режисер:
Філліп Нойс
Тривалість:
01:24:20
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Черговий ранок Емі Карр почався як завжди. Вона прокинулася і вийшла надвір для звичної пробіжки. Раптом їй повідомляють, що життя її сина опинилося у смертельній небезпеці. Хлопець перебував у епіцентрі злочину, де періодично велася перестрілка. Героїня фільму «Гонка з часом» чудово усвідомлювала, що на допомогу чекати ні звідки, адже ні місцева влада, ні представники правоохоронних органів не могли допомогти їй у цій ситуації. До того ж місто поступово перетворювалося на ізольовану фортецю, роблячи світ навколо безлюдним і без найменшої надії на підтримку. Чи зможе Емі перемогти у цій небезпечній гонці за життя своєї дитини? ©Kino4ua Обігнати час 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?