Kino4ua.com
480p
PG-13

Красуня та Чудовисько (1, 2 Сезони)

Рік:
Ор. назва:
Beauty and the Beast
Країна:
Канада
Режисер:
Рік Бота, Стюарт Гіллард, Майрзі Алмас
Тривалість:
1 серія: 42 хвилини
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Головна героїня представленого телесеріалу – приваблива дівчина на ім'я Кетрін Чендлер. Незважаючи на свій юний вік, Кетрін є досвідченим детективом поліції з досить жорсткими методами проведення розслідувань. Ще в дитинстві вона та її мати стали жертвами нападу невідомих грабіжників. Злочинці вбили маму дівчинки і вже збиралися розправитися з нею, якби не дивна істота, яка постала перед нападниками в образі вовка. Природно, що в поліції не повірили розповідам маленької дитини, але вона завжди пам'ятала про те, що сталося того злощасного вечора. ©Kino4ua Красуня та Чудовисько (1, 2 Сезони) 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.0
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?