Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Банші (1, 2, 3 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Banshee
Країна:
США
Режисер:
Оле Крістіан Медсен, Грег Яйтанс, Лоні Перістере
Тривалість:
00:43:04
Переклад:
Українська мова НТН | Багатоголосий закадровий
Долі злочинців складаються по-різному. Хтось після виходу з в'язниці намагається почати нове життя, хтось береться за стару справу. Ключовий персонаж цієї кінострічки не бажає жити в суспільстві з повним підпорядкуванням дивним законам. Аж надто соціум і його умови зазіхають на незалежність, свободу і бажання нашого героя. Він мріє про продовження запаморочливого життя навіть після того, як уже відсидів свій термін. Злодій професійного масштабу намагається адаптуватися в суспільстві тими засобами, шляхами і способами, які йому відомі детальніше за все. Він не цурається присвоєнням собі особистості іншої людини.
В якості персонажа був обраний шериф. Саме за його ім'ям намагається заховати своє підленьке і погано пахуче нутро цей злодюжка. Він жодного дня в своєму житті не проводить без порушення правил і законів. Але крім свободи злочинного характеру над нашим персонажем є і інші обставини. І ці умови не зовсім часто, але все ж доставляють герою дискомфорт. Мова про те, що гангстери не бажають визнавати за злочинним елементом право на управління великою територією. Він зробив на їхню адресу геніальну зраду. Хоч з тих пір і минуло чимало років, але гангстери бажають отримати плату за завдання їм незручності. ©Kino4ua Банші (1, 2, 3 сезон) 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.4
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?