Kino4ua.com
480p
PG-13

Собачий сніданок / Сніданок собаки

Рік:
Ор. назва:
A Dog's Breakfast
Країна:
Канада, США
Режисер:
Девід Гюлетт
Тривалість:
01:24:44
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
У Патріка, який продовжує жити в будинку батьків через кілька років після їхньої смерті, завжди були напружені стосунки з його рідною сестрою Мерилін. Однак, коли вона знайомить брата зі своїм новим коханим Раяном, зіркою науково-фантастичного телебачення, сімейна ворожнеча відходить на другий план, оскільки Патрік сповнений впевненості в тому, що хлопець його сестри хоче вбити Мерилін. Прагнучи будь-що-будь захистити сестру, головний герой робить кілька помилок, які спричиняють трагічні наслідки для Раяна... ©Kino4ua Собачий сніданок / Сніданок собаки 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?