Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Стирач: Відродження

Рік:
Ор. назва:
Eraser: Reborn
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джон Пог
Тривалість:
01:42:24
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий, Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У Мейсона Полларда дуже складна робота. До обов'язків героя фільму входить ліквідація особливо важливих свідків. Це люди, які своїми свідченнями здатні знищити цілі кримінальні імперії. Насправді ця людина на боці добрих хлопців, адже всі вбивства, які вона чинить, лише фікція.
Насправді він зображує їхню загибель, щоб стерти їх з поля зору злочинців. Персонаж - майстер у справі підстроювання смертей. Такі заходи просто потрібні, коли комусь загрожує загибель через роботу з представниками закону.
Незабаром на Мейсона чекає чергове завдання. Його метою є людина у Південній Африці. Потрібно врятувати та сховати жінку Ріну. Вона має багато доказів провини чоловіка, який є великим кримінальним авторитетом. Тепер вона є головною метою для бандитів. Спочатку Полларду не здається, що це завдання якесь особливе, таких було багато. Але тут інша річ, адже професіонала підставили. Проте герой зміг вижити та збирається помститися. ©Kino4ua Стирач: Відродження 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?