Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Людина у високому замку (1, 2, 3, 4 сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Man in the High Castle
Країна:
США
Режисер:
Даніель Персіваль, Карін Кусама, Бред Андерсон
Тривалість:
01:00:00
Переклад:
Українська мова НеЗупиняйПродакшн | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - LostFilm
Дії фантастичного багатосерійного трилера розгортаються в 1962 році. У Джуліан Крейн була сестра, яка була вбита співробітниками поліції. Незадовго до своєї смерті вона передала Джуліані кінохроніку, виходячи з якої можна зрозуміти, що перемога у Другій світовій війні була здобута не Японією і Німеччиною. На переданої головній героїні серіалу плівці описана реальність. Хлопця дівчини звуть Френк Фрінк. Він є ювеліром з єврейським корінням, які він намагається ретельно приховати. Молода людина думає, що кінохроніки ніяк не відносяться до реальності, але Джуліана належить відправитися на призначену зустріч з людиною, який повинен був забрати плівку. Їх зустріч призначена на Скелястих горах. Ось тільки насправді Джо Блейк подвійний спецагент, який працює на фашистський рейх. ©Kino4ua Людина у високому замку (1, 2, 3, 4 сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.9
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?