Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Удача

Рік:
Ор. назва:
Windfall
Країна:
США
Режисер:
Чарлі Макдавелл
Тривалість:
01:45:22
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У результаті герої фільму «Раптовий успіх» могли дозволити собі все, про що можна було тільки мріяти, тим самим викликаючи заздрість свого оточення. Але багатство, хоч би яким воно було, не зможе убезпечити від людей, головною життєвою метою яких стала помста. Все починається в той момент, коли кохані перебираються в новий особняк за містом, що їм належить. Виявивши на території дивного незнайомця вони незабаром стають його заручниками. Сподіваючись на те, що злочинцеві потрібні гроші, заручники навіть не здогадуються про справжні наміри цієї людини. Чоловік починає звинувачувати господаря у незаконному збагаченні. Переговори, що почалися, поступово перетворюються на ходьбу по лезу ножа. Чим для кожного із цієї трійці закінчиться ця небезпечна гра? ©Kino4ua Удача 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?