Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кулак помсти

Рік:
Ор. назва:
Fistful of Vengeance
Країна:
США
Режисер:
Роэль Рейн
Тривалість:
01:36:20
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований, Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Це історія про останнього воїна з найдавнішого клану ассасинів Ву. Кай Цзін ідеально володіє різними бойовими мистецтвами. Але це ще не все, ще він має надздібності, що допомагає йому боротися зі злом. Герою необхідно вирушити на територію Бангкока, там треба розібратися з кількома кримінальними об'єднаннями.
Як його основний противник виступає дівчина Ку Ан Чі. Вона є одним із лідерів банди, що промишляє у місті. Вона також має містичні здібності, тому впоратися з нею буде важко.
Обидві сторони мають непросте протистояння, оскільки ніхто не має наміру здаватися. У процесі переслідування вбивці герой фільму дізнається, що йому необхідно рятувати світ від давньої загрози. Ставки високі, він має зробити все можливе, щоб уберегти людство від біди. ©Kino4ua Кулак помсти 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?