Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Містер Робот (1, 2, 3, 4 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mr. Robot
Країна:
США
Режисер:
Сем Есмейл
Тривалість:
00:49:04
Переклад:
Українська мова Гуртом | Багатоголосий закадровий - 1-3 сезон, simpsonsua | Багатоголосий закадровий - 4 сезон
Переклад:
Російською - LostFilm, Кубик в Кубе, Украинский
Сюжет багатосерійної кінокартини розгортається навколо звичайного сором'язливого хлопчика, який страждає рідкісним захворюванням. У Еліота - соціофобія. Він весь свій вільний час приділяє програмуванню. Але незважаючи на це у хлопця є серйозна таємниця, яку він ретельно намагається приховати. У денний час він - простий успішний програміст і інженер, що стежить за кібербезпекою, а коли темніє він перетворюється на месника-хакера, котрий виводить злочинців на чисту воду. Центральний персонаж захоплюючого серіалу намагається всіма силами підтримувати порядок і справедливість в місті. Одного разу за допомогою свого професіоналізму і досвіду, молода людина з легкістю зупиняє атаку хакерів на компанію, в якій сам трудитися. Через деякий період часу з ним виходять на зв'язок ті самі зломщики і пропонують співпрацю. ©Kino4ua Містер Робот (1, 2, 3, 4 сезон) 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.5
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?