Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Флешбек

Рік:
Ор. назва:
Memory
Країна:
США
Режисер:
Мартін Кемпбелл
Тривалість:
01:54:04
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головним героєм фільму «Флешбек» виявляється досвідчений убивця Алекс Льюїс. Він відомий своєю обережністю та стовідсотковою точністю. Алекс завжди досягає поставлених цілей, а за роки роботи йому вдалося напрацювати досвід, який робить його найкращим з найкращих.
Історія фільму «Флешбек» починається у той момент, коли Алекс потрапляє у моральну трясовину. Його кар'єра виявляється на межі руйнування, коли він розуміє, що йому доведеться порушити чи власні уявлення про роботу, чи ухвалений ним кодекс.
Зробивши свій вибір, Алекс усвідомлює, що повинен швидко вистежити і вбити людей, що найняли його, перш ніж вони і агент ФБР Вінсент Серра знайдуть його першими. Алекс створений для точного виконання роботи та помсти, але останнім часом його пам'ять дає сильні збої. Чим частіше це відбувається, тим більше він змушений ставити під сумнів кожну свою дію, стираючи грань між звичним розумінням добра і зла. Чи зможе він у всьому розібратися та вижити у цьому хаосі? ©Kino4ua Флешбек 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?