Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Ви коли-небудь бачили світлячків?

Рік:
Ор. назва:
Sen Hiç Atesböcegi Gördün mü? (Have You Ever Seen Fireflies?)
Країна:
Туреччина
Режисер:
Андач Хазнедароглу
Тривалість:
01:54:02
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Гюльсерен - дуже яскрава особистість, яка мешкає насичене життя. З дитинства вона відрізнялася від однолітків своєю небайдужістю та любов'ю до кожної миті. Вона завжди мала підвищену емоційність і почуття часто ускладнювали їй життя. Героїня була справжнім вундеркіндом. Дуже складним періодом стало її зростання. Небайдужа дівчина з величезним ентузіазмом поринає в боротьбу за права пригноблених людей, сподіваючись вплинути на соціальну нерівність, що панує в суспільстві. ©Kino4ua Ви коли-небудь бачили світлячків? 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?