Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Довгі вихідні

Рік:
Ор. назва:
Long Weekend
Країна:
США
Режисер:
Стівен Бейзілон
Тривалість:
01:31:15
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Барт – молодий письменник, який ще не видав жодної книги. Він завжди мріяв про успіх, але терпить невдачі. Герой переживає серйозну депресію, тому вирішує звернутися по допомогу до професіонала. Оскільки його справи йдуть погано, він змушений з'їхати з квартири та на деякий час оселитися у друзів. Якось він зустрічає у кінотеатрі дивну дівчину на ім'я Вієна. Після сеансу вони вирушають до бару, щоб провести час разом та познайомитися ближче. З цього моменту молоді люди часто зустрічалися і між ними почали розвиватися відносини. Бурхливий роман розвивається досить швидко, але чим усе закінчиться, коли вони дізнаються про секрети один одного? ©Kino4ua Довгі вихідні 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?