Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Пурпурові серця

Рік:
Ор. назва:
Purple Hearts
Країна:
США
Режисер:
Елізабет Аллен Розенбаум
Тривалість:
02:04:34
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований, субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кессі - молода дівчина, яка працює офіціанткою і важко оплачує всі рахунки. Вона завжди мріяла стати співачкою і продовжує складати пісні. Однак поки що її мета здається недосяжною, оскільки має безліч проблем. Героїня хвора на діабет, і їй все складніше оплачувати медичні рахунки. Дівчина знаходить вихід із ситуації: їй лише необхідно вийти заміж, щоб отримати сімейну страховку, яка покриє всі витрати. Вона знайомиться з Люком, який погоджується піти на фіктивний шлюб. На це він має свої причини, але як поведуться герої, коли зрозуміють, що між ними зароджуються щирі почуття? Чи не завадять вони їхнім планам? ©Kino4ua Пурпурові серця 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?