Kino4ua.com
HD 720p
R

Позивний "Карім"

Рік:
Ор. назва:
Karim
Країна:
Італія
Режисер:
Федеріко Алотто
Тривалість:
01:42:09
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой має арабсько-італійське коріння. Він служив у Сирії і приніс величезну користь своїй країні як інформатор. Чоловік пройшов усі жахи війни, що залишило незабутній слід на його психіці. Повернувшись до Італії, він намагається пристосуватися до мирного життя, але це дається йому нелегко. Герой лякається кожної тіні та навіть власного відображення. Але йому доводиться взятися за ще одну дуже важливу справу. Чоловік впроваджується небезпечне кримінальне угруповання, щоб зруйнувати його зсередини. Чи зможе він впоратися з цим непростим завданням, чи власна нестабільність видасть його? ©Kino4ua Позивний "Карім" 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?