Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Францові історії

Рік:
Ор. назва:
Geschichten vom Franz
Країна:
Австрія, Німеччина
Режисер:
Йоганнес Шмід
Тривалість:
01:19:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Франц є чимось дуже особливим: він наймолодший у своєму класі, у нього біляві локони, і його іноді приймають за дівчинку. Коли Франц засмучується, він отримує високий писклявий голос. На щастя, його найкращі друзі Габі (Нора Рідінгер) і Еберхард (Лео Вача) поруч, коли почуття Франца беруть верх над ним. Одного разу хлопчик знайомиться з роликом «20 правил для справжнього чоловіка». Франц відкриває підручник Хенка Габерера (Філіп Дорнауер) і повинен стати сильним і впевненим у собі. Однак відтепер стосунки між трьома друзями будуть піддані випробуванню... ©Kino4ua Францові історії 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?