Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Очі Таммі Фей

Рік:
Ор. назва:
The Eyes of Tammy Faye
Країна:
Канада, США
Режисер:
Майкл Шоуолтер
Тривалість:
02:06:31
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Починаючи з 1976-го року, вона разом зі своїм чоловіком почала стрімко злітати кар'єрними сходами. Все почалося з того, що одного зі звичайних днів чоловік і дружина почали разом вести християнську програму, в якій вони перевтілювалися в теле-євангелістів. У цей момент ні він, ні вона ніяк не могли передбачити, що вже через короткий період дана телепередача набуде неймовірно великої популярності. Більше того, саме подружжя Беккерів також почало користуватися не лише успіхом, а й повсюдною повагою серед релігійних американців. І все це тривало практично до кінця 1980-х рр., після чого одного разу Бекери опинилися в самому епіцентрі фінансового та сексуального скандалу ©Kino4ua Очі Таммі Фей 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?