Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Золото острова Ґардіан

Рік:
Ор. назва:
Dangerous
Країна:
США
Режисер:
Девід Хекл
Тривалість:
01:39:02
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У минулому Ділан Форестер був небезпечний хлопець, але він дуже намагається змінити своє життя, тому навіть вдався до терапії під наглядом доктора Альдервуда. За плечима у Ділана багато темних плям і секретів, але у його брата, професора Шона Форестера, їх було набагато більше. У цьому хлопець переконується, коли прибуває на віддалений острів, де мешкав і працював його брат. Таємнича смерть Шона викликає багато питань, тому Ділан приймається за власне розслідування його смерті, що призводить до ланцюжка непередбачених і дуже небезпечних пригод. ©Kino4ua Золото острова Ґардіан 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?