Kino4ua.com
DVDRip
PG-13

Диво в камері №7

Рік:
Ор. назва:
Yedinci Kogustaki Mucize
Країна:
Туреччина
Режисер:
Мехмет Ада Озтекін
Тривалість:
02:13:08
Переклад:
Очікується
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой драматичного фільму "Диво в камері №7" - незвичайний чоловік на ім'я Мемо, який побудував кар'єру і обзавівся сім'єю незважаючи на свій інтелект як у 7-річної дитини. Він жив чудовим життям разом із люблячою дружиною та чудовою дочкою, але одного разу з ним трапляється трагедія після чого руйнується все щастя. Одним спокійним днем ​​гуляючи повз парк, де знаходиться озеро, він помічає як у воді тоне маленька дівчинка. Мемо швидко кидається їй на допомогу, але виявляється пізно, і дівчинка загинула. Виявився батько тієї самої загиблої начальник поліції, який вирішує посадити Мемо у в'язницю за вбивство дитини. Ця зворушлива історія невинної людини потрапила в складне випробування долі, яке зовсім не заслужило. Що ж було далі? ©Kino4ua Диво в камері №7 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb8.2
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?