Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Зевс і Роксана

Рік:
Ор. назва:
Zeus and Roxanne
Країна:
США
Режисер:
Джордж Мілер
Тривалість:
01:38:09
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Мері живе у цьому місті разом із донькою та заробляє гроші, спостерігаючи за дельфінами, та систематизуючи всю інформацію. Одного разу пес пробирається на дослідницький корабель Мері і випадково падає за борт, що в морі кишить злими акулами. Зевс неодмінно міг загинути, якби його не врятував добрий і веселий дельфін на прізвисько Роксана. Звичайно, після таких випробувань дельфін і собака стають найкращими товаришами, їхню дружбу Мері називає міжвидовим спілкуванням. Така незвичайна тваринна дружба дуже зближує їх господарів. ©Kino4ua Зевс і Роксана 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?