Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Пекельний мобільник

Рік:
Ор. назва:
Hellphone
Країна:
Франція
Режисер:
Джеймс Гат
Тривалість:
01:39:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Старшокласник Сід Супір проживає в самому серці Франції, але бідний як церковна миша, не маючи навіть мобільного телефону. Його батько пішов із сім'ї, а безробітна мати приєдналася до хіпі. Коли в його клас переводиться нова учениця з Нью-Йорка, хлопець намагається з нею познайомитися, але дівчина піднімає його на сміх, почавши зустрічатися з багатим Віржилем. Бачачи це, Сід випрошує у матері 30 євро на покупку найдешевшого мобільника у вигляді голови диявола, щоб отримати розташування однокласниці, що сподобалася, і незабаром розуміє, що став володарем пекельного пристрою, що виконує будь-яке бажання. ©Kino4ua Пекельний мобільник 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?