Kino4ua.com
HD 720p
R

Територія незайманих / Територія незайманості

Рік:
Ор. назва:
Virgin Territory
Країна:
Франція, Велика Британія, Італія, Люксембург
Режисер:
Девід Ліланд
Тривалість:
01:36:58
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дії фільму відбуваються у чотирнадцятому столітті в італійському містечку Тоскана. Пампінея Астажі – юна дівчина, батьки якої померли від чуми. Залишившись круглою сиротою, вона стає найзавиднішою нареченою в окрузі. Пампінея з нетерпінням чекає на свого нареченого з російського князівства. Однак у цей час хитрий і підступний Джербіно Дела Ратто, який вже довгий час засліплений її красою, обманює юну леді та хитрістю змушує стати його дружиною. Не бажаючи належати злісному розбійнику, дівчина, за першої ж вдалої нагоди, збігає до монастиря. Через деякий час вона знайомиться з молодим хлопцем на ім'я Лоренцо. Між ними спалахують почуття, але вони не можуть бути разом, адже на Пампінею чекає весілля з Джербіно. Чи зможе Лоренцо завадити їхньому одруженню і бути разом із коханою дівчиною? ©Kino4ua Територія незайманих / Територія незайманості 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?